Лазерне видалення татуювань в Києві

Лазерне видалення татуювань в Києві

Прикрашання людського тіла, або ж нанесення символічних, релігійних, кланових та інших зображень за рахунок вводження у шкіру стійких барвників практикується людством як мінімум 3 тисячі років. І майже стільки ж, люди шукають способи позбавитись від них. Медико-косметологічний центр «БютіМед» пропонує лазерне видалення татуювань у Києві – найефективніший і найбезпечніший на сьогодні метод, за доступними цінами.

Чому саме професійна клініка

Невдалі, набридлі, не відповідні статусу чи стилю, а також зіпсуті татуювання видаляють у різні способи – висікають хірургічно, шліфують дерму, впливають інфрачервоними хвилями, ба навіть пересаджують шкіру. Усі ці методики досить травматичні, навіть з анестезією болючі, і в більшості своїй залишають видимі сліди. Руйнування татуювань лазерним променем навпаки, майже безболісне, та на 95 % відсотків гарантує повне знищення пігменту без значних пошкоджень клітин шкіри.

Але якісне видалення татуювань лазером в Києві, с гарантією результату можливе тільки при наявності спеціального, дуже дорогого устаткування, яке не можуть собі дозволити маленькі косметологічні кабінети, а тим більше косметологи-одинаки. Саме сертифіковане устаткування, спроможне видавати лазерній промінь потрібної товщини і довжини, при чому тільки в руках досвідченого оператора-косметолога приносить бажаний результат.

Більш того, низька якість роботи, це не просто великі шанси на незадовільний результат. Це може бути по справжньому небезпечним! Деяким людям цей спосіб не підходить по стану здоров’я апріорі, в окремих випадках можлива індивідуальна непереносимість (про це нижче). Та найголовніше, що і абсолютно здорова людина може серйозно постраждати від невмілого використання, неправильних налаштувань чи неадекватної роботи устаткування!

Видалення татуювань

Протипоказання

  • - Онкологічні, інфекційні та автоімунні захворювання
  • - Епілепсія та цукровий діабет
  • - Підвищена температура, вагітність, період лактаціі
  • - Занадто чутлива або хвора шкіра, схильність до появи келоїдних рубців

Як і з чим працює BeautyMed

Якщо ви шукаєте де якісно і безпечно вивести тату в Києві, запрошуємо до нас на Коновальця 27. Лікарі та спеціалісти клініки проведуть потрібні обстеження та виберуть оптимальний курс для якісного результату. В нашому «арсеналі» є ніодимові та діодні лазери с можливістю регулювання променя, що дозволяє ефективно видаляти кольорові та монохромні татуювання на основі будь-яких барвників.

Ціна на видалення тату буде залежати від вибраного виду лазеру, та об’єму роботи, які у свою чергу визначаються розміром, розміщенням, давністю і глибиною татуювання, та типом використаного пігменту. Свіжі, поверхневі «малюнки» іноді можна прибрати за один сеанс, на масштабні «творіння» знадобиться до 10 процедур.

Як підготуватись до видалення татуювання

Після того, як усі нюанси с лікарем та спеціалістами буде обговорено, можна домовлятись про дати і час проведення процедур. Адже лазерне видалення тату має свою специфіку, і до нього потрібно підготуватись:

    • • Забороняється за 2 тижні до процедури засмагати

Лазерне видалення татуювань в Києві

  • • Вкрай небажано на той самий термін проводити хімічну чистку шкіри в зоні татуювання, та поблизу неї
  • • На протязі 14 днів до видалення потрібно утриматись від прийому антибіотиків і деяких ліків (можна уточнити по телефону)
  • • За 3 дні до прийому потрібно виключити зі свого графіка басейн, сауну і баню
  • • За кілька-день потрібно уникати контакту шкіри зі спиртовмісними засобами

Перерахованих умов потрібно буде дотримуватись і на ті ж терміни після процедури!

Після виведення тату лазером напевне з’явиться набряк і почервоніння, які зазвичай сходять самі уже на протязі доби. Не чухайте оброблену ділянку, не обробляйте її нічим іншим, крім рекомендованих нашим лікарем засобів, не пробуйте самостійно обривати кірочку, якщо вона з’явиться! Все мине само, і дуже скоро ваша шкіра буде «як новенька», без слідів тату та виконаної процедури.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021