Аугментація точки G

Аугментація точки G

Іноді анатомічні особливості піхви ускладнюють стимулювання точки G, тому жінці складно одержувати задоволення від інтимних стосунків з чоловіком. Можливість досягнення оргазму підвищує жіночу самооцінку та дає допомагає перемогти свої комплекси.

Для чого потрібна аугментація?

Збільшення ерогенних точок

Аугментація точки G в Києві виконується на високому рівні в центрі косметичної медицини «Beautymed». Таку процедуру роблять методом наповнювання області гелем, який містить гіалуронову кислоту.

Збільшення ерогенних точок допоможе розв`язати проблему сексуально задоволення в короткий час.

В нашій клініці сеанс проводить досвідчений гінеколог з використанням надійних компонентів від американських та європейських виробників. Процес займає близько 20 хв., а його ефект дії на протязі року.

Точка «Джи» - це місце на передній стінці піхви. Його ще називають точкою «Графенберга» на ім`я гінеколога, який відкрив цю таємну інтимну зону. В ній знаходиться багато нервових закінчень. Показання для збільшення означеної частини тіла:

 • недосяжність ерогенної зони для стимулювання, причиною чого став збільшений розмір статевого жіночого органу;
 • важкий доступ внаслідок вродженої вигнутої форми піхви;
 • знижене лібідо, що заважає отримувати достатнє сексуальне задоволення.

Процесс виконання

аугментація точки G

Наповнення точки «Джи» проходить в такому порядку:

 • Спочатку досвідчений гінеколог проводить огляд пацієнтки, якщо немає протипоказань проводять сеанс;
 • Далі необхідну ділянку обробляють антисептичною речовиною, після чого спеціаліст вводить гель з гіалуроновою кислотою.
 • Наповнювач значно підвищує чутливість вищезгаданої точки. Заповнена область збільшується в розмірах, і надалі сприяє стимулюванню в момент сексуальних стосунків.
 • Кінцевий етап передбачає відновлення. На протязі 2-3 днів після маніпуляції рекомендується не вступати в статеву близькість.

Вигоди збільшення точки G

Переваги процедури:

 • ефективність. Успішно проведена аугментація допомагає посилити збудження та одержувати задоволення від інтимних стосунків по максимуму;
 • безболісність, сеанс проводять на протязі 20 хв. під місцевою анестезією. За такий короткий час клієнт не відчуває дискомфорт;
 • зменшення рухливості уретри;
 • відновлення за короткий час. На місці проведення маніпуляції не залишається слідів. Через 2-3 дні можна повернутися в налагоджений ритм життя.

Чому слід звернутися до «Beautymed»?

В нашому центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які доступно та детально пояснять як проходить процедура. Досвідчені спеціалісти якісно та ефективно нададуть необхідні послуги за доступною ціною. Більшість пацієнток через деякий час приходять на повторний сеанс.

Замовити аугментацію точки G можна через телефон або в режимі он-лайн через Інтернет. Далі консультант запише на зустріч в зручний для клієнта час.

Клініка «Beautymed» забезпечена сучасним обладнанням, на якому проводять необхідні процедури без травмування пацієнтів. У нас використовують косметичну продукцію від провідних світових виробників, які довели свою ефективність. Чималий вклад в розвиток центру медичної косметології приносять досвідчені та професіональні фахівці, які мають ліцензію на надання послуг в напрямку естетичної гінекології. Також в нашому комплексі існують комфортні для перебування умови.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021