Лікарі

dr ekaterina 2Кашпіровський Катерина – лікар дерматолог

Закінчила НМУ ім. А.А. Богомольця. Дерматовенеролог, досвід роботи 9 років, фахівець з контурній пластиці, биоревитализации, мезотерапії, фахівець з лазерним методикам, PRP терапія, ботулінотерапія. Член Української асоціації лікарів-дерматологів та косметологів. Учасник міжнародних конференцій.

dr evgeniy 2Євген Шевченко – мануальний терапевт, антистрес терапевт

Життя без болю в спині і м'язах реальна! Без стресу і з масою натхнення! Доктор мануальний терапевт і антистрес терапевт Євген Шевченко, ґрунтуючись на медичну освіту і багаторічній практиці роботи з тілом людини, розробив правильний метод лікування всіх захворювань без таблеток. Основне його завдання – знайти першопричину болю в тілі і усунути її. Робота мануального терапевта Євгена Шевченка повністю екологічна і не порушує закони природи. Вже після першої процедури лікування Ви відчуєте значне полегшення в хребті і м'язах, поліпшите пластичність, гнучкість і кровообіг в організмі. Грамотно складений діагноз і техніка виконання мануальної терапії допоможе Вам не тільки забути про болі в спині і тілі, але і перевернути Ваше уявлення про сучасну медицину.

hirurgАнатолій Компанієць – хірург, кандидат медичних наук

Спеціаліст з досвідом роботи більше восьми років. За цей час лікар провів більше 500 успішних операцій в області пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії.

В основі ювелірно точної роботи хірурга – роки навчання у відомого професора Компанійця О.А., регулярне підвищення кваліфікації за кордоном, а також застосування ефективних сучасних методик.

Під час прийому проводиться комп'ютерне 3D моделювання форми Вашого носа після операції та періоду реабілітації. Хірург також гарантує, що консультація, яка включає 3D моделювання, абсолютно безкоштовна.

Головне досягнення в роботі – сотні вдячних клієнтів з різних куточків країни.

У графіку хірурга знайдеться місце і для Вас.

IMG 3033Софія Ільїна – ліцензований лікар акушер-гінеколог

Софія – фахівець в області жіночого здоров'я в інтимній зоні.

Успішно закінчила кращий медичний ВУЗ країни – НМУ ім. Богомольця О.О. Після чого протягом трьох років проходила інтернатуру в Київському пологовому будинку №5.

Також в активі лікаря курс лазерної косметогінекологіі і естетичної гінекології, регулярна участь в міжнародних конгресах, конференціях і ворк-шопах.

Серед основних послуг фахівця омолодження інтимної зони, лікування нетримання сечі, наповнення великих статевих губ гіалуроновою кислотою.

Записуйтеся на прийом до справжньому професіоналу!

IMG 3033Громова Яна Сергіївна

Закінчила НМУ ім. А.А. Богомольця. Дерматовенеролог, спеціаліст з контурній пластиці, биоревитализации, мезотерапії, фахівець з лазерним методикам, PRP терапія, ботулінотерапія.

Член Української асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.

Учасник міжнародних конференцій.

IMG 3033Гусак Ірина Романівна

Закінчила НМУ ім. А.А. Богомольця. Дерматовенеролог, спеціаліст з контурній пластиці, биоревитализации, мезотерапії, фахівець з лазерним методикам, PRP терапія, ботулінотерапія.

Член Української асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.

Учасник міжнародних конференцій.

© BeautyMed 2016-2021