Лазерний карбоновий пілінг обличчя в Києві

Лазерний карбоновий пілінг обличчя в Києві

Одним із найкращих видів пілінгу по ефективності і при цьому безпеці для пацієнта на сьогодні вважається лазерно-карбонова чистка. Це особлива методика, яка суміщує застосування вуглецевої очищуючої маски з лазерним променем. Якщо ви шукаєте, де вміють якісно виконувати карбоновий пілінг в Києві, наш косметологічний центр BeautyMed готовий вас прийняти.

Переваги карбонового пілінгу

Карбоновий пілінг

Багато хто рахує пілінг прерогативою виключно жінок, яким нічим зайнятись. Насправді проблеми зі шкірою характерні для всіх людей, незалежно від статі. Мало того, в юному віці саме у юнаків зміни в організмі частіше призводять до порушень обміну речовин, а якщо брати до уваги, що хлопці приділяють своїй зовнішності менше уваги, ніж дівчата, то й проблеми ці у них частенько залишаються на більш довгий термін.

На щастя усілякі забобони і стереотипи відходять у минуле, і на лазерний карбоновий пілінг у Києві представники сильної статі тепер записуються майже так само часто, як і жінки. Всі вони, як перші, так і другі, абсолютно праві у своєму виборі, адже це відмінний спосіб для:

 • Швидкого і безболісного позбавлення відмерлого шару епітелію
 • Очищення шкірного покриву і пор, а як результат – нормалізації обміну речовин і достатності насичення клітин киснем
 • Активізації на клітковому рівні регенеративних процесів, що сповільнює старіння шкіри
 • Видалення пігментних плям, «чорних цяток», невеликих рубців
 • Запобігання проблем, характерних для жирного типу шкіри

Навіть якщо всі перераховані проблеми не про вас, ми все одно рекомендуємо періодично приходити в наші кабінети на лазерно-карбонову чистку. Послуга відносно недорога, дозволяє підтримати шкіру здоровою і пружною, запобігти багатьом хворобам, а ефект збережеться пару років точно.

Як це працює

BeautyMed пропонує карбоновий пілінг обличчя (і не тільки) в Києві по технології, яка давно довела свою ефективність. Виконується все швидко і практично безболісно:

Карбоновий пілінг обличчя в Києві

 • 1.На підготовлену ділянку шкірного покриву наноситься спеціальний нано-гель на основі діоксиду вуглецю. Він всотується в пори, вивільняючи з них залишки продуктів роботи сальних залоз та глибоко в’ївшийся бруд і «зв’язується» з відмерлими клітинами.
 • 2.Після того, як гель висихає, на нього починають діяти лазерним променем, що примушує карбон «вибухати», відриваючи непотрібні клітини і речовини, майже не діючи на здорову шкіру
 • 3.По завершенню лазерної обробки залишки акуратно прибираються, а на оброблену ділянку наноситься заспокійливо-відновлююча маска.

На відміну від деяких інших видів пілінгу, лазерно-карбоновий не потребує довгого періоду реабілітації. При правильному догляді вже на слідуючий день пацієнт буде дивувати здоровою, чистою, «молодою» шкірою, та суттєво меншою кількістю і розміром зморшок!

Протипоказання

Записатись на лазерний карбоновий пілінг обличчя в нашому центрі у Києві можна у будь-який час, незалежно від пори року. Адже ще один плюс цього виду омолодження в тому, що навіть при надмірній сонячній активності достатньо буде звичайного сонцезахисного крему в перші години після процедури, щоб виключити всі можливі негативні наслідки.

Та при всіх перевагах методу, в деяких випадках слід утриматись від подібної процедури. До протипоказань для карбоново-лазерного пілінгу відносять

 • - онкозахворюваня, особливо на момент хіміотерапії та променевого лікування;
 • - наявність герпесних інфекцій та дерматологічних захворювань;
 • - вагітність і період лактації, а також цукровий діабет.

Окремо можна виділити індивідуальні реакції – схильність до утворення келоїдних потовщень, алергію і підвищену чутливість шкіри. Але їх наші спеціалісти постараються виключити під час первинної консультації. До речі – лікар наглядає за пацієнтом до повного відновлення!

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021