Лазерне видалення шрамів

Лазерне видалення шрамів

Шрами та рубці – причина відчуття значного естетичного дискомфорту. Лазерне видалення шрамів – сучасна методика нівелювання або повної ліквідації дефекту.

Процедура застосування лазерного променю з метою позитивного впливу на верхній шар шкіри стимулює активне продукування колагену та еластину.

Закономірний результат обробки лазером пошкодженої ділянки – згладжування шкіри.

Зверніть увагу. Медичний вплив на організм і тіло людини може викликати неприємні побічні наслідки. Теплова та світлова дія іноді провокує набряклість, свербіж, почервоніння, відчуття недуги. При перших ознаках інфекції (нестерпний біль, сильне почервоніння) негайно звертайтесь по лікарську допомогу.

Лазерне видалення шрамів. Ціна та переваги процедури в клініці BeautyMed

лазерне видалення шрамів на обличчі

До позитивних сторін цієї медичної послуги слід віднести ряд важливих факторів.

Серед них:

  • Актуальність процедури для будь-якого типу шкіри.
  • Найвища ефективність методу в порівнянні з іншими засобами.
  • Відсутність локальних обмежень. Підходить для будь-якої делікатної зони тіла. Можливе лазерне видалення шрамів на обличчі.
  • Відсутність потреби в реабілітації.
  • Доступна ціна для всіх категорій населення.

Примітка. Остерігайтеся можливих побічних ефектів – припухання, свербіння, почервоніння, відчуття хворобливості. Вони можуть свідчити про абсцес та інфекцію. В таких випадках потрібно негайно звернутися для консультації та допомоги до профільних медичних працівників.

Лазерне видалення шрамів на обличчі та інших частинах тіла. Показання та протипоказання

Сучасна «лазерна» техніка допомагає усунути шрами будь-якого походження (внаслідок операції, травми тощо).

Процедуру не проводять при наявності захворювання крові, епілепсії, цукрового діабету, аутоіммунного захворювання та схильності до утворення келоїдних рубців.

Лазерне видалення шрамів у Києві. Підготовка до процедури

Перед процедурою (впродовж двох тижнів) спеціалісти не радять пацієнтам відвідувати солярій, приймати антибіотики тетрациклінового ряду та проводити хімічного пілінг.

За три дні до сеансу забороняється протирати шкіру спиртовим розчином. Також бажано відмовитися від відвідин лазні та сауни.

Реабілітація після сеансу

Існує короткочасна заборона на лазню, сауну та солярій. Впродовж двох тижнів перед виходом на вулицю потрібно наносити крем з сонцезахисним фільтром на шкіру.

Амбулаторна процедура в БьютіМед

Під час сеансу лікар «обробляє» лазерним променем пошкоджену ділянку шкіри.

Результат – позитивний вплив на пошкоджені клітини.

лазерне видалення шраму у Києві

В «БьютіМед» усувають:

  • рани після травм;
  • опіки;
  • сліди від прищів;
  • темні та вікові плями;
  • різноманітні типи гіперпігментації.

Рубці – певне відхилення в процесі загоєння. Для їх усунення важливо співпрацювати з лікарем. Саме він розробляє методику найбільш доречного лікування з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

Політика абсолютної лояльності до клієнта

Ціна вашого конкретного лікування залежить від розміру та локалізації дефекту. Лазерне видалення шрамів в клініці «Бьюті-Мед» – спеціальна медична процедура в доступному для всіх пацієнтів бюджетному коридорі. Ознайомтесь з прейскурантом в спеціальному розділі на сайті.

Замовляйте лазерне видалення шрамів на ногах у Києві або інші види лікування після огляду в нашому центрі. Лікар-спеціаліст озвучить вам конкретну ціну за призначене інноваційне лікування.

Отримати безкоштовну консультацію

© BeautyMed 2016-2021