Епіляція доданими лазером

Епіляція доданими лазером

Усунення небажаного волосся на тілі завжди було однією із жіночих проблем, які потребують постійного вирішення. Епіляція часто розцінюється як складний, болючий та неприємний процес. Сучасна косметологія пропонує швидкий та безпечний засіб видалення волосся – епіляція діодним лазером.

Лазерна епіляція доступна та безпечна на будь-яких ділянках тіла, у тому числі і найбільш делікатних, таких як лінія бікіні. З допомогою цього методу можна позбутися непотрібної «рослинності» будь-якої товщини та густоти.

Як діє метод діодна епіляція

Уперше метод лазерного опромінювання для видалення небажаного волосся було використано 40 років тому. З того часу він набув широкого поширення завдяки високій ефективності та безболісності. Доданий лазер впливає на волосини, що знаходяться у фазі активного зростання. Енергія, що виділяється, створює потужний фототермічний ефект, Лазерний промінь руйнує фолікул волосини, не пошкоджуючи при цьому клітини шкіри.

Епіляція діодним лазером

Переваги цього методу видалення волосся:

  • відсутність болю чи дискомфорту під час та після процедури;
  • висока результативність;
  • відсутність проблеми врослих волосинок та ризику отримання опіків чи подразнення шкіри;
  • довготривалий ефект;
  • можливість застосовувати метод на будь-якому виді шкіри, у том числі чутливій та схильній до подразнень та висипів.

Видаляти небажане волосся з допомогою методу діодна лазерна епіляція треба у спеціалізованій клініці у досвідченого спеціаліста.

Як відбувається видалення

За одну-дві доби перед запланованим сеансом волосся на ділянках, де запланована епіляція, видаляють до 1-3 мм. Така довжина є оптимальною для глибокого проникнення лазерного променя, що гарантує стійкий та ефективний результат. Якщо волосся росте дуже інтенсивно, голити його треба не раніше, ніж за 24 години до запланованого сеансу.

У день проведення епіляції не рекомендується наносити на шкіру косметичні засоби, щоб знизити ймовірність виникнення опіків.

Перед видаленням волосся на очі пацієнта надівають спеціальні захисні окуляри. На ділянки шкіри наносять гель чи крем для знеболювання. Процес лазерного опромінювання триває від 15 хвилин до кількох годин. Тривалість сеансу залежить від ділянки тіла, що обробляється та густоти волосяного покриву.

Після закінчення процедури лікар наносить крем на ділянки шкіри, що допоможе уникнути негативних наслідків та надає рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою.

Період відновлення після процедури

Діодна лазерна епіляція

Для повного видалення волосся рекомендується у середньому 4-8 процедур. Кількість сеансів визначається лікарем індивідуально щодо кожного пацієнта.

Метод діодна лазерна епіляція потребує спеціального догляду за шкірою протягом двох тижнів. Не рекомендується засмагати на сонці чи відвідувати солярій. Не можна користуватися скрабами та іншими косметичними засобами, що передбачають відлущування епідермісу.

При появі почервоніння чи подразнення шкіри можна скористатися дитячим кремом. Якщо на шкірі з’явилися плями чи опіки. слід звертатися до лікаря.

Протягом двох тижнів слід уникати інтенсивних фізичних навантажень. та емоційних потрясінь.

У нашому центрі ви зможете зробити епіляцію доданими лазером будь-якої ділянки тіла із зайвим волоссям. Кваліфіковані спеціалісти гарантують високу ефективність процедури, тривалий результат та відсутність негативних проявів під час реабілітаційного періоду.

Ваша шкіра залишатиметься гладенькою та приємною на дотик протягом тривалого часу, без необхідності постійного болючого видалення волосся.

Отримати безкоштовну консультацію

© BeautyMed 2016-2021