Маммопластика: пластика, збільшення грудей в Києві

Маммопластика: пластика, збільшення грудей в Києві

Збільшення грудей в Києві

Збільшення грудей у Києві – досить поширена операція тому, що не всі жінки можуть похвалитися їх ідеальною формою. Для деяких із них ця проблема може стати причиною психологічного дискомфорту. Позбутися його допоможуть фахівці косметологічної клініки BeautyMed.

Ви можете ознайомитись з результатами операцій, які були проведені нашими фахівцями раніше. Вони і є найбільш переконливим аргументом, який свідчить про досягнення клініки BeautyMed. Досвід наших хірургів допоможе успішно провести операцію та уникнути післяопераційних ускладнень.

В яких випадках потрібно збільшення грудей

Звернувшись до нас для надання консультацій, ви зможете зробити остаточний вибір. Пластика грудей у Києві – це можливість відчути себе здоровою та привабливою. Ми застосовуємо найбільш сучасні методики для відновлення нормального об’єму молочних залоз. Основний із них – пластика грудей імплантами. При цьому велику роль відіграє правильний підбір грудних імплантів.

Враховуючи те, що маммопластика відноситься до косметичної хірургії, визначальним показом до хірургічного втручання є бажання пацієнтки. Причиною операції можуть бути:

 • Зміни молочних залоз після годування дитини (постлактаційна гіпоплазія). Внаслідок того, що обсяг залозистої і жирової тканини зменшується, а розтягнута надлишкова шкіра залишається незмінною, між ними виникає дисбаланс. У цьому випадку проведення маммопластики цілком виправдане.
 • Плоскі груди. Такий стан молочних залоз призводить до невдоволення своєю зовнішністю, виникнення комплексів. Збільшення грудей надасть впевненості у жіночій привабливості, а, значить, і в собі.
 • Асиметрія молочних залоз (набута чи вроджена). Якщо вона стає занадто помітною, слід звернутися до пластичного хірурга.
 • Створення нового іміджу. Трапляються випадки, коли жінка звертається до фахівців тільки по одній причині. Вона вважає, що коригування грудей необхідно для створення нового іміджу навіть тоді, коли її форми є досить привабливими. У цьому випадку хірург інформує пацієнтку про можливі наслідки хірургічного втручання, до якого немає показань ні з медичної, ні з естетичної сторони.

Приймаючи рішення про мамо пластику, слід особливу увагу звернути на репутацію медичного закладу, якому ви збираєтесь довірити своє здоров’я. Досвідчені фахівці нашої клініки нададуть рекомендації щодо найбільш оптимального саме для вас варіанту збільшення молочних залоз.

Підтяжка грудей

Багатьох жінок хвилює проблема не тільки, де можна зробити мамопластику у Києві, а також, як поліпшити форму занадто великих молочних залоз. Звертайтесь в клініку BeautyMed. В комплекс наших послуг входить також підтяжка грудей з імплантати чи без них. Наші фахівці мають великий досвід проведення таких хірургічних втручань і впевнено виконують різноманітні варіанти пластики молочних залоз, у тому числі виправляємо помилки інших хірургів.

Пластика грудей у Києві

В яких випадках маммопластика не рекомендується

Пластичні операції в нашій клініці проводяться з використанням мінімально травматичних технік, завдяки чому значно скорочується термін реабілітації пацієнток. Ми намагаємося на протязі всього періоду лікування та реабілітації бути поруч, давати відповіді на ваші питання, психоемоційно підтримувати жінок. Але, слід знати, що деяким із них подібне оперативне втручання ні в якому разі не можна робити. Це стосується наступних випадків:

 • Венеричні та інфекційні захворювання.
 • Лактація.
 • Розлади психіки.
 • Цукровий діабет I та II типу.
 • Мастит.
 • Фіброзно-кістозна мастопатія.
 • Вік до 18 років.

Ціна на збільшення грудей в Києві залежить від ціни на імпланти, складності операції, тривалості лікування, шовного матеріалу, ліків та багатьох інших факторів. Звертайтесь до наших консультантів, які нададуть ґрунтовні відповіді на всі питання, які вас цікавлять.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021