Абдомінопластика: Пластика живота в Києві

Абдомінопластика: Пластика живота в Києві

Абдомінопластика: Пластика живота в Києві

Абдомінопластика в Києві – це різновидність пластичної операції, з допомогою якої видаляють зайвий жир та обвислі складки шкіри на животі. Ця проблема турбує як жінок, так і чоловіків. Вона нерідко виникає в результаті різкого схуднення. У цьому випадку підшкірножирова клітковина, шкіра і прямі м’язи передньої стінки живота втрачають еластичність і не можуть відновити свою форму. У клініці BeautyMed досвідчені фахівці допоможуть повернути стрункість вашій фігурі.

В яких випадках необхідна пластика живота

Пластика живота в Києві буде доцільною у наступних випадках:

 • Наявність надмірної шкірно-жирової складки («шкіряного фартука»).
 • Надлишок підшкірного жиру.
 • Діастаз передньої черевної стінки, пахова, пупкова або грижа білої лінії живота. Може призвести до опущення внутрішніх органів.
 • Розтяжки. При швидкому розтягуванні шкіри, наприклад, при вагітності, на шкірі можуть утворюватись мікротравми, які мають неестетичний вигляд.
 • Післяопераційні рубці.

При наявності вагітності та деяких захворювань (онкологічних, ендокринних, серцево-судинних, гіпертонії, аутоімунних, інфекційних) пластику живота робити не можна.

Види абдомінопластики

В залежності від наявної патології та загального стану вашого здоров’я хірург індивідуально визначає, який тип операції підходить саме вам.

Ціни на пластику живота в Києві залежать від складності операції, яка може бути:

 • Ендоскопічною. Підходить для тих людей, у яких мінімальне ослаблення м’язів живота. Під час операції їх вшивають. Для цього роблять невеликі надрізи в нижній частині живота.
 • Мініабдомінопластика. Застосовується при значному провисанні шкірно-жирової складки, а також при розтяжках та грижах. В окремих випадках лікарі рекомендують пластику живота у поєднанні з ультразвуковою ліпосакцією. Це дає можливість скоротити реабілітаційний період.
 • Загальна абдомінопластика. Вважається самою складною операцією, під час якої видаляють грижу, шкірно-жирову складку, формують талію з переміщенням пупка. Виконується не тільки на животі, але і на спині, стегнах. Ця різновидність абдомінопластики ціна в Києві якої досить висока.

Під час операції застосовується загальний або місцевий наркоз. В післяопераційний період (на протязі 4 – 8 тижнів) потрібно користуватися бандажами (спеціальними еластичними поясами). Цією вимогою нехтувати ніяк не можна, бо тканини можуть неправильно зростися, з’являться рубці, фіброз, асиметрія живота.

Шви після операції знімають через 10 – 14 днів. На протязі декількох днів на животі можуть бути гематоми, набряки, біль під час руху, погане самопочуття. Можливість появи ускладнень залежить від ваги пацієнта та кількості підшкірного жиру. Якщо після абдомінопластики спостерігається підвищення температури, набряк та сильний біль в ділянці живота слід негайно звернутись до лікаря.

Ефект від операції зберігається на протязі багатьох років після її проведення, особливо якщо людина намагається підтримувати себе в гарній фізичній формі. Слід пам’ятати, що набираючи зайву вагу, ви нанівець зводите всі зусилля хірурга. Вагітність також провокує ті ж проблеми: провисання шкіри, розтяжки.

Від чого залежить ціна абдомінопластики

Ціна на пластику живота в Києві залежить від багатьох чинників:

 • Об’єму та складності хірургічного втручання.
 • Наявності супутніх проблем: гриж, рубців, розтяжок.
 • Терміну перебування в клініці.
 • Виду анестезії.

Щоб отримати очікуваний результат звертайтесь в клініку BeautyMed. Комфортні умови перебування та високоякісний сервіс зможуть задовольнити самих вимогливих пацієнтів.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021