Карбоксітерапія: Омолодження шкіри обличчя в Києві

Карбоксітерапія: Омолодження шкіри обличчя в Києві

Усього кілька років тому в світову естетичну медицину потрапила нова методика безопераційного омолодження шкіри – карбоксітерапія. І за короткий час, завдяки своїм особливостям і ефективності результатів стала дуже популярною, переважно у представниць слабкої статі. BeautyMedсеред тих клінік, де карбоксітерапія в Києві і загалом в Україні з’явилась чи не найперше…

Що таке карбоксітерапія

Карбоксітерапія

Технічно, це маска, яка насичує шкіру вуглекислим газом (СО2). Уперше дану методику застосували у практичній медицині – для лікування застійних процесів та трофічних порушень. Як вікові зміни, вони часто виникали внаслідок недостатнього кровообігу та кисневого голоду клітин. Унікальність карбоксітерапії у тому, що вона працює «від протилежного» – збільшення в клітинах шкіри кількості вуглекислоти активізує обмін речовин, в тому числі постачання тканин киснем.

При лікуванні хвороб виявилось, що при правильному застосуванні методики не просто зупиняється старіння шкіри, а починається зворотній процес. Шкіра стає більш пружною, сходять синці й жовтушність, навіть зморшки та рубці помітно зменшуються!

На сьогодні, кабоксітерапія, це найефективніший спосіб безопераційного омолодження обличчя в Києві і усьому світі! Це ідеальній варіант для тих, хто не хоче, чи не готовий до лазерної корекції або просто боїться уколів.

У чому перевага карбоксітерапії і чи є недоліки

Найочевидніша перевага у тому, що цей спосіб не має протипоказань ні по статі, ні по віку. Головне, щоб пацієнт був здоровим на час проведення процедури, і не було загострень хронічних захворювань. Також наші спеціалісти не рекомендують записуватись на процедури під час вагітності, та в період лактації.

Існує два види карбоксітерапії – маски та ін’єкції. Ми практикуємо саме перший спосіб, тому практично нівелюється можливість небажаної індивідуальної реакції. В будь-якому випадку перед призначенням буде проведено необхідні консультації та аналізи. Єдине, що маска у більшості випадків закриває повіки, що може бути незручним для людей с клаустрофобією, але ми багатопрофільна клініка, тому можемо запропонувати інші варіанти омолодження шкіри обличчя у Києві жителям міста, області, і всієї України.

Які проблеми може вирішити карбоксітерапія

Найчастіше маски с молекулярним СО2 рекомендують і застосовують у слідуючих випадках:

Oмолодження обличчя в Києві

  • При наявності темних кіл під очима – шкіра стає більш щільною і кровеносні судини перестають «просвічувати»
  • При «мішках» на вилицях, повіках і щоках – повертається еластичність шкіри, вона сама розгладжується, прибираючи небажані обвисання
  • При розтяжках, післяопераційних рубцях, акне, целюліті (найбільш ефективною карбоксітерапія буде на ранніх стадіях)
  • При надлишковій пігментації та занадто інтенсивній роботі сальних залоз

Чому варто звернутись саме в BeautyMed

По-перше, тому, що на безопераційне омолодження шкіри обличчя ціна у нас одна з найнижчих у Києві. При цьому, і це, по-друге, ми впевнені у дієвості та якості послуг, які надаєм. Адже недарма всі наші співробітники на роботу приймаються лише при наявності не тільки профільного диплому, а й при умові належного досвіду роботи. А ще, ми використовуємо лишень якісні препарати та сертифіковане устаткування.

Також звертаєм вашу увагу на досить зручне розташування клініки – навіть гості столиці без проблем зможуть нас знайти. Та, на індивідуальність підходу до кожного пацієнта – після консультації вам будуть запропоновані тільки ті процедури, які вам дійсно потрібні і будуть ефективними. З нами ви платите тільки за реальні результати!

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021