Косметологічна та пластична хірургія в Києві

Пластична хірургія в Києві

Сучасне життя висуває свої вимоги до іміджу людини. Для того щоб бути успішним, потрібно стати впевненим в собі. Для цього достатньо буває позбутись деяких вад в своїй зовнішності. Своєчасна допомога кваліфікованого хірурга в багатьох випадках – це запорука вашого успіху.

Косметологічна хірургія в Києві розвивається досить активно. Подібні послуги надає ряд медичних закладів. Косметологічна клініка BeautyMed, по відгукам пацієнтів, належить до числа кращих із них. До ваших послуг інноваційні технології, які використовуються у клініках світового рівня.

Яких проблем допомагає позбутись пластична хірургія

Вона умовно ділиться на дві категорії:

 • Косметологічна. Метою проведення операцій є позбавлення від фізичних вад у зовнішності.
 • Реконструктивна. Такі операції допомагають відновити зовнішній вигляд (функції) людського тіла після травм чи захворювань. Також вони здійснюються при вроджених аномаліях.

Пластична хірургія в Києві – це можливість значно покращити якість життя, позбувшись вроджених чи набутих дефектів зовнішності. В клініці BeautyMed виконуються різні види хірургічних втручань:

 • Корекція форми вушних раковин, носа, ніг, рук, повний спектр операцій на молочних залозах, інтим-пластика.
 • Моделювання обрисів тіла методами ліпоскульптурування, ліпоаспірації, ліпосакції, абдомінопластики.
 • Видалення новоутворень на шкірі, рубцевих деформацій, татуажу.
 • Омолодження обличчя, шиї, пластика повік, іміджеві операції, відновлення функцій та структури шкіри з допомогою клітинних технологій.

Фахівці нашої клініки досконало володіють сучасними ефективними методиками омолодження в галузі пластичної хірургії і застосовують їх з врахуванням стану здоров’я, віку та побажань пацієнтів. Завдяки покращанню зовнішнього вигляду у пацієнтів зростає самооцінка, зникають психологічні проблеми, з’являється впевненість у власних силах та можливість влаштувати особисте життя, знайти омріяну роботу.

Вартість пластичної хірургії у Києві

Етапи підготовки до пластичної операції

Від того, як здійснюється процес підготовки до хірургічного втручання, залежить його кінцевий результат. Вона включає в себе наступні етапи:

 • Консультація хірурга. Ми докладно з’ясовуємо побажання пацієнта щодо поліпшення зовнішності, оцінюємо можливі наслідки операції, протипоказання до її проведення. Знайомимо пацієнтів з приблизною вартістю косметологічної хірургії у Києві.
 • Клінічне обстеження. Воно передбачає апаратну діагностику, клінічні аналізи, консультації вузьких спеціалістів. Хірург може відмовити в операції, якщо в результаті обстеження будуть виявлені протипоказання, які можуть стати причиною післяопераційних ускладнень.
 • Надання рекомендацій пацієнту щодо прийому ліків (при необхідності), а також дій, які потрібно виконати безпосередньо перед операцією.

Тривалість підготовчого періоду залежить від типу операції, особливостей організму, кількості обстежень та їх результатів.

Як визначається вартість послуг клініки BeautyMed

На вартість пластичної хірургії у Києві впливає:

 • Складність хірургічного втручання.
 • Кількість додаткових послуг (придбання ліків, імплантів та інше).
 • Вид застосованої анестезії.
 • Тривалість знаходження у стаціонарі.

Високий професійний рівень наших фахівців, належний післяопераційний догляд надають можливість уникнути ускладнень та гарантують відмінний результат пластичних операцій. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів. Звертайтесь до нас, ми допоможемо змінити життя на краще.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021