Блефаропластика: Видалення мішків під очима в Києві

Блефаропластика: Видалення мішків під очима в Києві

Блефаропластика – це операція, що включає видалення шкіри і жиру з області верхніх і нижніх повік. Зазвичай виконується під місцевою анестезією. Процедура триває близько години. Надрізи на верхніх повіках приховані в природній складці, на нижніх - розріз робиться трохи нижче лінії вій. Найбільш поширеними показаннями для корекції є опущені повіки, надлишок шкіри, зменшення поля зору, «мішки під очима».

Блефаропластика в Києві – одна з послуг, що пропонує косметологічна клініка «BeautyMed». Ми допоможемо вам позбутись проблеми з повіками, набути молодшого та привабливішого вигляду.

Корекція нижніх та верхніх повік

Блефаропластика

Блефаропластика - це хірургічна процедура, яка шляхом коригування опущених верхніх повік або видалення жирових гриж в нижніх повіках дозволяє прибрати мішки під очима, набути молодшого вигляду, м'яко розгладити зморшки. Найпоширеніша причина появи зайвої в'ялої шкіри – це вік. Надлишкові складки можуть обмежувати зір, що негативно позначається як на здоров'ї, так і на естетиці.

Під час пластичної операції на повіках за допомогою надрізу видаляється зайва шкіра та жир. Розріз, що залишився після процедури, губиться між мімічними зморшками і складками навколо ока. Рана, що утворилася під час розтину, зашивається дуже тонким швом, захищається спеціальними стерильними смужками. Операція відбувається під місцевою анестезією.

Після хірургічного втручання ви можете піти додому. Захисна пов'язка не обмежує зір, і ви зможете виконувати повсякденні дії. Рекомендується у наступні дні робити холодні компреси. Шви видаляються через кілька днів. Загоєння не повинно викликати проблем, і вам не потрібно приймати будь-які ліки.

Кому потрібна операція

Скористатися послугою та позбутися мішків під очима можуть пацієнти різного віку. У літніх людей проблеми з повіками виникають в результаті втрати еластичності шкіри, ослаблення очних м'язів. У молодих цей дефект виникає як результат спадкових генів або впливу навколишнього середовища, наприклад, надмірного перебування на сонці.

Блефаропластика в більшості випадків проводиться під місцевою анестезією. Перед хірургічним втручанням пацієнт має пройти наступні тести:

  • Морфологія мазка.
  • Фактори згортання крові (APTT / INR).
  • Рівень електроліту (Na-натрій, K-калій).

Відразу після пластичної операції на повіках, після короткого відпочинку і холодних компресів в області очей пацієнт може піти додому, пам'ятаючи рекомендації лікаря.

Хірургія верхнього і нижнього віка має протипоказання:

Блефаропластика в Києві

  • активні вірусні або бактеріальні інфекції;
  • погані результати тесту;
  • вагітність і годування груддю;
  • тенденції до створення колоїдів;
  • рак;
  • психічне захворювання.

Особливу обережність слід проявляти у пацієнтів з діабетом і гіпертонією.

У наступні дні рекомендується використовувати холодні компреси, щоб зменшити набряки і синяки. Рекомендується використовувати краплі, щоб не було печіння та свербіжу в очах. У перші тижні після процедури ви можете відчувати підвищене сльозовиділення і чутливість до світла. Пацієнти повертаються до звичного розпорядку життя через 10 днів після операції. Ви не повинні вживати алкоголь в перший тиждень після операції, утримуватися від занять спортом та інтенсивних фізичних вправ.

Довірив видалення мішків під очима в Києві спеціалістам «BeautyMed», ви гарантовано можете бути впевнені у якості, безпечності операції та довготривалому результаті. Детальніше дізнатись про послугу ви можете відвідавши нашу клініку. Ми чекаємо на ваш візит.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021