Косметологія

Косметологія

Краща косметологія в Києві по доступним цінам – це клініка європейського рівня BeautyMed. Професійний догляд за шкірою потребує знань, досвіду кваліфікованих фахівців, застосування високоякісних косметичних засобів та спеціального обладнання. Все це є у нашій клініці. Відгуки клієнтів свідчать про ефективність процедур, які пропонують у BeautyMed та високий рівень професійної підготовки нашого персоналу.

Види косметологічних послуг

Для того, щоб підтримувати стан шкіри у чудовому стані, звертайтесь до наших косметологів, які пройшли підготовку у відомих медичних центрах. Вони нададуть кваліфіковану консультацію та порекомендують найбільш придатні для вас способи догляду за нею. До їх числа належить безліч процедур. Ми пропонуємо найбільш ефективні послуги, завдяки яким ваша шкіра завжди буде виглядати доглянутою, свіжою та молодою:

  • Карбоновий пілінг. Це надзвичайно ефективна сучасна процедура омолодження обличчя. Звуження пор, регулювання жирового обміну, позбавлення від зморшок та пігментних плям – це проблеми, з якими справляється лазерний карбоновий пілінг. З допомогою вуглеводного наногелю та неодимового лазера можна позбутися відмерших клітин. Стимулюється процес регенерації клітин та їх омолодження. Ефект помітно після першої процедури. Для отримання найкращого результату необхідно декілька разів відвідати косметолога.
  • Хімічний пілінг. Під час його проведення на обличчя наноситься особлива кислота , яка відлущує мертві клітини шкіри. Процедура застосовується при надмірному виділенні шкірного сала, розширених порах, наявності пігментних плям, зморшок. Пілінг буває поверхневий, середній, глибокий. Ефективність хімічного пілінгу підтверджується після першого сеансу.
  • Карбоксітерапія. Косметологічні послуги в Києві представлена і цією сучасною процедурою. Вважається найбільш комфортним і найменш агресивним методом. Завдяки насиченості клітин вуглекислим газом вони починають поглинати кисень. За рахунок цього прискорюється мікроциркуляція крові в шкірі, вона постійно обновлюється, зростає її еластичність, покращується зовнішній вигляд, шкіра має набагато свіжіший вигляд.
  • Блефаропластика. Так називається процедура корекції форми нижніх і верхніх повік. Може виконуватись операційним або безопераційним методом. Результат процедури – відкритий погляд, з яким обличчя здається набагато молодшим.

Чому в BeautyMed завжди вигідно звертатись

косметологія в Києві

Ми допоможемо знайти переваги в кожному віці. Звернувшись в нашу клініку, ви можете розраховувати на відмінний результат після процедур. Неперевершений вигляд дарує вміння почувати себе впевнено, а це те, що потрібно кожній людини.

У своїй практиці ми використовуємо препарати та обладнання, перевірені клінічними дослідженнями та ті, які вважаються найкращими на світовому ринку. Після консультації у наших фахівців ми запропонуємо вам індивідуальний комплекс процедур, підібраний у відповідності зі станом вашої шкіри:

  • Чистки, пілінги, процедури для зволоження та живлення любого типу шкіри.
  • Видалення судинних та пігментних пошкоджень.
  • Підтяжки, процедури для покращення тонусу та пружності.

Дипломовані фахівці, які мають великий досвід роботи по усуненню різноманітних естетичних недоліків, зможуть не тільки знайти причину їх появи, але і зроблять все можливе, щоб унеможливити їх повторну появу.

В клініці BeautyMed пацієнти матимуть змогу оцінити високий рівень сервіса, незмінними складовими якого залишаються комфорт, безпека, ефективність. Постійні клієнти можуть розраховувати на бонуси.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021