Стек гілок ліфтинг: Мезоніті та APTOS

Хірургічне втручання з метою омолодження шкіри – застаріла і малоефективна методика. Жінки сьогодні обирають стек гілок ліфтинг. У Києві цю процедуру блискуче проводять спеціалісти клініки «Бьюті-Мед».

Ця техніка випередила найбільш радикальні методи лікувального впливу на шкіру. Ми гарантуємо якісний та довготривалий результат.

Нитковий ліфтинг у Києві. Суть лікування

Це сучасна ефективна методика підтяжки обличчя з використанням спеціальних ниток.

Їх вживлюють під шкіру з метою поступового обростання молодими клітинами. Нитки через певний проміжок часу розпадаються (біодеградація). Але утворений ними каркас допомагає підтримувати високий рівень пружності тканин. Шкіра виглядає підтягнутою та омолодженою.

Велика кількість позитивних відгуків від жінок середнього та похилого віку свідчать – процедура допомагає навіть у випадках дуже серйозних проблем.

Це абсолютно безпечний та високоефективний вид лікування, малоінвазивна процедура, спрямована на омолоджування шкіри. Завдяки ньому вам вдасться уникнути пластичної операції.

Армуючі нитки – матеріал, з якого лікар-косметолог формує стійку каркасну основу для підтримки тканин в потрібній формі. Результат – підтягнута шкіра обличчя і тіла. Процедуру можна замовити при наявності перших помітних вікових змін, починаючи з 25 років. Найбільш затребувана процедура – у жінок з віковими межами 40 – 55 років.

Примітка. Ця методика усуває естетичні недоліки шкіри. Вона застосовується вже більше десяти років. Проведення процедури рекомендоване на етапі, коли звичайні маніпуляції по догляду за шкірою вже не дають очікуваних результатів.

стек гілок підтяжка обличчя у Києві, стек гілок ліфтинг

Стек гілок. Підтяжка обличчя в Києві. Ціна задовільнить всіх

Процедуру здійснюють в BeautyMed кваліфіковані медики.

За допомогою сучасного інноваційного обладнання вони:

  • розгладять на вашому обличчі зморшки;
  • піднімуть верхню повіку;
  • підтягнуть шкіру;
  • скоректують овал обличчя;
  • окреслять виразність вилиць.

Процедура підходить людям з проблеми шкіри обличчя, шиї, живота, грудей, сідниць та стегон.

Стек гілок ліфтинг (ціна у Києві бюджетна) обирають пацієнти з провисанням щік, яскраво вираженим носогубним трикутником, другим підборіддям. Процедура потрібна також за наявності складок в куточках рота, розтяжок та шрамів.

Протипоказання

Злоякісні пухлини, інфекційні захворювання, проблема згущування крові, схильність до утворення келоїдних рубців, аутоіммунні, хронічні (в гострій стадії) захворювання, період вагітності і лактації (у жінок).

Цінова політика

Вартість процедур залежить від конкретних особливостей вашої шкіри, вікових змін та локалізації. Наші розцінки розписані в прайсі. Довідатися про них можна також по телефону.

Точна ціна встановлюється після обстеження та консультації.

Стек гілок ліфтинг Аптос. Підготовка та проведення

Запис проводиться в режимі онлайн на сайті або за допомогою менеджера (по телефону). Спеціальна підготовка не потрібна.

Впродовж декількох днів до процедури не вживайте алкоголь і відмовтеся від фізичних/спортивних навантажень.

Ми використовуємо Aptos – сумісний з організмом людини матеріл, що не провокує алергічну реакцію.

Процедура триває 30 – 60 хвилин.

Лікар:

  • оглядає шкіру, визначаючи ділянки для корекції;
  • знеболює їх;
  • через проколи під шкіру вводить нитки для створення каркасу;
  • місця проколу обробляє антибактеріальними засобами.

Важливо. Результат зберігається впродовж двох років.

Період реабілітації триває від декількох днів до двох тижнів. Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно відмовитися від теплових процедур в солярії, лазні, сауні. Не користуйтеся косметикою та утримайтеся від занять спортом.

Наші лікарі – сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ознайомтеся на сайті з відгуками про їхню майстерність.

Отримати безкоштовну консультацію

© BeautyMed 2016-2021