Ринопластика: пластика носа в Києві

Ринопластика: пластика носа в Києві

Ринопластика в Києві – це одна із операцій, яку виконують в клініці BeautyMed кваліфіковані хірурги з багаторічним досвідом роботи. Вона проводиться з метою корекції пропорцій носа, його зовнішніх контурів, усунення вроджених та набутих деформацій. Звернувшись в нашу клініку, кожен пацієнт може розраховувати на європейський сервіс, безпечне лікування та комфортні умови перебування. Ви гарантовано отримаєте очікуваний результат.

В яких випадках виконується ринопластика

Ще не так давно вважали, що цю операцію роблять тільки ті, кого хвилює власна зовнішність. Але це не єдиний випадок, коли виникає необхідність у ринопластиці. Без неї не обійтись, коли ускладнюється носове дихання, а також якщо людина соромиться своєї зовнішності. Пластика носа в Києві здійснюється у випадках:

Ринопластика в Києві

 • Викривлення носової перегородки та інших деформацій.
 • Виникнення труднощів з диханням після травм.
 • Потовщеної форми перенісся.
 • Частих гайморитів.
 • Великої горбинки на спинці носа.
 • Дисгармонії пропорцій і розміру.
 • Ротації кінчика носа вниз.
 • Усунення вікових змін.

Взагалі операцію рекомендовано проводити з 18 років, але по медичним показанням її роблять, починаючи з 7 років.

Ринопластика – її види

В залежності від патології лікарі пропонують два типи операцій: кісткову та хрящову. Доступ до ділянки, яка підлягає хірургічному втручанню, може бути:

 • Закритим. Виконується без зовнішніх розрізів висококваліфікованими хірургами. Зовні не залишається ніяких слідів втручання. Всі маніпуляції проводяться всередині носової порожнини.
 • Відкритим. При цьому на слизовій зовнішньої частини носа робиться розріз невеликого розміру. Він проходить між ніздрями у самій вузькій частині. Ця методика застосовується у тих випадках, коли необхідно здійснювати складну корекцію. Такий вид ринопластики ціну в Києві може мати дещо вищу у порівнянні з першим способом.

Відкрита ринопластика дає змогу збільшити зону хірургічного доступу, здійснювати прямий візуальний контроль в процесі операції, застосовувати більшу кількість різноманітних операційних технік, контролювати гемостаз. Відкритий доступ звичайно застосовується при вторинній ринопластиці для отримання прогнозованих естетичних результатів та корекції вроджених деформацій.

В процесі хірургічного втручання хірург може видали фрагмент кістки або хряща, а також виконати його транспозицію, випрямлення носової перегородки. Розрізи закривають мікрошвами чи звичайними швами. Форма носа фіксується з допомогою гіпсової пов’язки чи носових сплінтів. Після ринопластики деякий час у пацієнтів можуть бути труднощі з носовим диханням. Але після того, як внутрішні набряки зменшаться (на протязі 6-7 днів), відновлюється носове дихання. Реабілітація після пластики носа триває близько 2-х тижнів.

Від чого залежить ціна ринопластики

Пластика носа в Києві

Вона визначається тільки після того, як вас огляне наш хірург. Буває так, що на перший погляд операція здається дуже простою, але в процесі обстеження виявляються інші проблеми, які потребують додаткового лікування. Ціна на пластику носа в Києві залежить від багатьох факторів:

 • складності хірургічного втручання;
 • виду анестезії;
 • часу перебування в клініці;
 • цін на лікарські препарати, які використовувались в процесі лікування.

Фахівці клініки BeautyMed підберуть найбільш оптимальний варіант того, як буде виглядати ваш ніс після операції і позбавлять вас від фізичного і психологічного дискомфорту. При виборі способу оперативного втручання будуть враховані індивідуальні побажання пацієнта, стан його здоров»я, наявність протипоказань.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021