Лазерне видалення перманентного макіяжу в Києві

Лазерне видалення перманентного макіяжу в Києві

Ще дідусь Шекспір казав про те, що під цим Місяцем немає нічого вічного. Смаки і захоплення міняються, з’являються нові інтереси, і часто сліди попередніх заважають, або й виключають можливість жити на повну за новими правилами і бажаннями. Центр медичної косметології BeautyMed пропонує видалення перманентного макіяжу в Києві за приємними цінами…

Чому для видалення «тимчасових» татуювань потрібен спеціаліст

Видалення перманентного макіяжу в Києві

На відміну від традиційних татуювань перманентний макіяж, або як його часто називають татуаж, користується найбільшим попитом у представниць слабкої статі, переважно достатньо молодих. І дійсно, це непоганий спосіб корекції зовнішності, або варіант позбавитись на деякий час необхідності кожного дня наносити та змивати косметику.

Але в погоні за красою, зручністю і новими враженнями багато хто забуває, що перманентний макіяж означає «стійкий». Причому не на кілька день! Якісно виконаний татуаж з використанням спеціальних барвників може триматись від 2 до 10 років. І іноді за справу беруться вікові та гормональні зміни, початковий контур «ламається» і зміщується.Натомість неякісний може почати зникати значно швидше, але… дуже нерівномірно.

На сьогодні лазерне видалення перманентного макіяжу в Києві й усьому світі вважається найефективнішим, а головне, найбезпечнішим способом. І це дуже важливо, адже застосовується татуаж зазвичай на дуже чутливих ділянках шкіри, часто там, де її товщина ледь перевищує глибину внесення барвника. Будь-який інший метод небезпечний або зовсім неможливий, як, наприклад, у разі прибирання «стрілок» з повік.

Для правильного, безболісного, безпечного видалення тату та якісного результату без негативних наслідків потрібне складне устаткування і досвідчені спеціалісти!

Що пропонує «Б’ютіМед»

Досвід та суттєва матеріально-технічна база нашої клініки дозволяють провести лазерне видалення татуажу в Києві у найкоротший термін, та без необхідності серйозної довготривалої підготовки зі сторони пацієнта. Ви можете записатись на прийом онлайн чи по телефону, в той же день пройти консультацію, підготовку і навіть почати процедури (іноді одного сеансу недостатньо, але це вже нюанси, які визначаються і обговорюються персонально, після зустрічі з лікарем.

Одразу застерігаєм, що при всіх своїх перевагах, лазерне видалення перманентного макіяжу має деякі обмеження для застосування. Так при всьому нашому бажанні допомогти, ми не візьмемось за процедуру, якщо мова йде про клієнта:

Лазерне видалення перманентного макіяжу в Києві

  • З онкологічними чи інфекційними захворюваннями (в тому числі СНІД)
  • З захворюваннями щитовидної залози чи цукровим діабетом
  • З проблемами сердечно-судинної системи та дихальних шляхів
  • Під час ГРЗ, особливо при суттєво підвищеній температурі

Не рекомендується виконувати дану процедуру під час вагітності та годування груддю. А неповнолітні приймаються тільки в присутності та з дозволу батьків чи офіційних опікунів.

Звертаєм увагу на те, що ціна на видалення татуажу лазером в нашому центрі у Києві розраховується індивідуально. Під час процедури використовуються знеболюючі та знезаражуючі препарати, що зводить ризики болісних відчутів і неприемних наслідків до мінімуму. Після проведення сеансу видалення тату лікар обов’язково уточнить як доглядати за шкірою і дасть потрібні рекомендації на період відновлення.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021