Пересадка волосся

Пересадка волосся

В клініці «Beautymed» високопрофесійні працівники допомагають людям позбутися захворювань шкіри та повернути молодість. Окрім великого досвіду та кваліфікації спеціалістів успіх кожної процедури підкріплений сучасним обладнанням та якісною косметологічною продукцією.

Які методики застосовують?

пересадка волосся для жінок

Пересадка волосся в Києві проводиться в нашому центрі. Щоб розв`язати цю проблему, необхідно лише звернутися до консультанта та записатися на зустріч в будь-який зручний час.

Облисіння часто стає приводом невпевненості в собі та причиною постійного стресу. Сучасні технології, які застосовують в комплексі «Beautymed» допоможуть забути про цю проблему назавжди. Існує 2 технології пересаджування, до яких вдаються наші фахівці:

 • безшовний або фолікулярний спосіб. З голови або інших частей тіла клієнта беруть фолікули та пересаджують на місця з алопецією. Перевага цього методу полягає в тому, що його виконують без розрізів, він не залишає шрамів;
 • клаптикова метода. Пацієнту трансплантують волосини лише з височної або затилочної зони голови. Деяким людям потребується повторна маніпуляція;
 • комбінований спосіб. Фолікули витягують як при безшовній процедурі, а вживляють через невеликі надрізи.

В результаті пересаджене волосся зберігає свою структуру та швидкість росту.

Позбавлення патології у чоловіків та жінок

Пересадка волосся для чоловіків в Києві в клініці «Beautymed» допоможе подолати алопецію. Трансплантація допоможе в таких випадках:

пересадка волосся в Києві

 • усунути місця локального облисіння;
 • приховати залисини на лобі та на висках;
 • відновити зовнішній вигляд волосяного покриву на вусах та бороді.

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з трихологом, який визначить причину та вид алопеції, щоб уникнути цієї проблеми в майбутньому. Волосяна поверхня відновиться на протязі 8-12 міс. після операції та буде рости надалі.

Пересадку волосся для жінок в Києві виконують в клініці «Beautymed». Цю маніпуляцію роблять рідше, тому що представники сильної статі мають більшу схильність до втрати волосяного покриву. Ознаки патології:

 • волосся випадає в лобній зоні;
 • локони становляться тонкими і висипаються рівномірно по всій голові.

Сучасні технології дозволяють здійснювати трансплантацію для різної довжини волосків.

пересадка волосся для чоловіків в Києві

Дієвий спосіб

Наша клініка пропонує найбільш ефективне розв`язання проблеми облисіння - це метод FUE. Він полягає в тому, що кожний клаптик з волосяними фолікулами хірург добуває поштучно. Після нього на голові відсутні лінійні шрами, мікро-розрізи заживають безслідно та швидко.

Для позбавлення алопеції рекомендується спочатку записатися на проведення діагностики у наших консультантів. На консультації лікар виявить причину випадіння волосся, врахує індивідуальні особливості шкіри, після чого запропонує рішення.

Чому варто обрати «Beautymed»

Переваги лікування в клініці:

 • великий досвід. Більше ніж 6 років висококваліфіковані спеціалісти повертають клієнтам натуральну красу;
 • діяльність на результат. За весь час існування центру було виконано близько 300 успішних операцій по трансплантації волосся;
 • помірна ціна. Вона формується після обстеження.

Якщо у чоловіка або жінки починається облисіння, можна сміливо звертатися до нашої клініки. Працівники дадуть відповідь на всі питання, нададуть вичерпну консультацію та зроблять всі необхідні маніпуляції. В результаті прикладених зусиль клієнти зможуть знову відчувати себе впевненими та щасливими.

Записатися на прийом

© BeautyMed 2016-2021