Лазерне лікування грибка нігтів

Лазерне лікування грибка нігтів

Грибок нігтів – неприємне захворювання, яке спричиняє пацієнту фізичний та моральний дискомфорт. Хворобу супроводжує сильний свербіж, почервоніння та лущення шкіри, а неприємний вигляд нігтів значно погіршує якість життя, особливо в літній період.

Один із найбільш ефективних та надійних методів із захворюванням – це використання лазера. Лазерне лікування грибка нігтів у Києві – це безпечна і безболісна процедура, на яку ви можете записатися у нашому центрі.

Переваги лазеротерапії

Лікування грибка нігтів – це завжди складний та довготривалий процес. Багато із відомих методик або передбачають болісне видалення нігтя, або допускають у майбутньому рецидив захворювання.

Позбутися ознак зараження та повністю відновити нігтьову пластину можна з допомогою лікування грибка нігтів лазером. Така процедура має низку переваг перед іншими методами лікування:

Лазерне лікування грибка нігтів у Києві

 • безпека та безболісність процедури;
 • відсутність негативного впливу на здорові сусідні тканини;
 • усунення ознак ураження вже після перших проведених сеансів;
 • відсутність необхідності довготривалого приймання лікувальних препаратів;
 • можливість жити звичайним життям протягом лікування;
 • висока ефективність результату та мінімальний ризик рецидиву захворювання.

Після лазерного лікування грибка нігтів пластина повністю відновлюється. Висока ефективність процедури досягається завдяки можливості лазерного променя проникати глибоко в шари пластини, максимально знищуючи усі спори грибка.

Лікування грибка нігтів лазером

Протипоказання

Лазерна терапія має відносно небагато протипоказань, а саме:

 • інфекційні хвороби на стадії загострення;
 • запальні процеси;
 • ендокринні патології;
 • психічні розлади;
 • злоякісні новоутворення;
 • прийом деяких лікарських препаратів.

Лазеротерапія не проводиться у період вагітності та лактації.

Підготовка та проведення процедури

Перед проведення лікувального сеансу слід зняти лак з нігтів та не приймати будь-які протигрибкові засоби. За день до процедури необхідно ретельно розпарити нігті у розчині гарячої води з додаванням соди та господарського мила. Після відпарювання слід максимально видалити пошкоджені нігті.

Під час лікування грибка нігтів уражений палець обробляють антисептиком і наносять спеціальний гель. Очищення уражених ділянок пластини триває 10-30 хвилин. Кількість процедур, які необхідні для позбавлення від проблеми, визначається лікарем в залежності від ступеня ураження нігтів. Курс лікування найчастіше складається із 6-10 процедур.

Для підвищення ефективності лікування лазерне випромінювання доповнюється прийманням протигрибкових препаратів, які підбирає лікар. При успішному результаті у пацієнта зникають неприємні відчуття та починає формуватися здоровий ніготь.

Для профілактики потрібно ретельно підтримувати сухість нігтів, користуватися захисними засобами при відвідуванні басейну чи сауни, носити зручне вільне взуття із натуральних матеріалів. Дотримання цих правил вбереже від рецидиву захворювання.

Де пройти лазерне лікування

Лікування грибка нігтів буде безпечним, безболісним та ефективним, якщо звернутися до досвідчених фахівців нашого центру. Ми гарантуємо проведення процедури на новітньому обладнанні, відсутність негативних наслідків та швидкий результат без ризику відновлення симптомів хвороби.

Ігнорування захворювання та самолікування може призвести до зараження здорових нігтів або повного руйнування нігтьової пластини. Не відкладайте лікування та звертайтеся за кваліфікованою допомогою без зайвих зволікань та вагань!

Отримати безкоштовну консультацію

© BeautyMed 2016-2021